Sylwester dla singla – dlaczego nie!

Sylwester dla singla – dlaczego nie!

Sylwester to czas szampańskiej zabawy – najmniejszego znaczenia nie ma fakt, że jesteś singlem. Baw się, poznawaj nowych ludzi, wykorzystaj ten czas jak najlepiej – kolejna taka okazja powtórzy się dopiero za 365 dni.

Sylwester to nie jest dobry moment na roztrząsanie faktu, że jesteś samotny/samotna. To przecież idealna okazja do zawarcia nowych znajomości. I nawet, jeżeli poznana osoba nie okaże się Twoją druga połówką na całe życie, to z pewnością zasili grono Twoich znajomych, a kto wie, może nawet przyjaciół. W teorii wszystko brzmi super, ale jak to wygląda w praktyce?

W Sylwestra single nie siedzą w domu

Mimo iż może wydawać się to śmieszne, wiele samotnych osób nie czuje się komfortowo w czasie imprezy sylwestrowej. Owszem, spędzają przecież czas w gronie bliskich znajomych; ludzi, których dobrze znają i lubią. Jednakże, w otoczeniu nawet uwielbianych par samotność doskwiera jeszcze bardziej. Zdarza się, że single po prostu czują się w takiej sytuacji niekomfortowo. Lekarstwem na to nie jest bynajmniej spędzenie Sylwestra na kanapie, oglądając po raz kolejny ulubiony serial. Takiego rozwiązania zdecydowanie nie polecamy. Co w takim razie robić w noc sylwestrową?

Oferty biur podróży dla singli

Coraz więcej biur podróży odpowiada na potrzeby osób samotnych. Organizują one zazwyczaj kilkudniowe wyjazdy sylwestrowe dedykowane właśnie singlom. Czasem są to wyjazdy w rejony polskich gór lub do nadmorskich kurortów, czasem – do najpiękniejszych europejskich stolic. Piękna pogoda, nowe miejsca, zapierające dech w piersiach widoki… wszystko to sprzyja nawiązywaniu znajomości, w tym tych damsko-męskich. I nie musisz bić się z myślami: czy ona jest wolna? Ten facet pewno kogoś ma… Otóż nie, na tego typu wyjeździe masz pewność, że tak jak i Ty nie jest w związku.

Impreza sylwestrowa w klubie dla singli

Również wiele klubów organizuje imprezy sylwestrowe z myślą o singlach i singielkach. Takie spotkanie na parkiecie w czasie dyskoteki może zakończyć się poważnym związkiem. W końcu nie byłby to odosobniony przypadek. Zresztą, taki scenariusz to wymarzony materiał na komedię romantyczną. Ona i on, spotkali się na imprezie Sylwestrowej. Wspólnie powitali Nowy Rok, potem kolejny, kolejny i kolejny.. I żyją długo i szczęśliwie. Do dziś.

Na końcu warto podjąć jeszcze jeden ważny temat. Decydując się na sylwestrową imprezę lub wyjazd dla singli, nie narzucajmy sobie za wszelką cenę celu: muszę kogoś poznać. To przecież i tak dzieje się całkowicie spontanicznie i tego typu planowanie nie ma większego sensu.

 

apartamentypodpilskiem

Related Posts

Co zrobić by Twój sylwester był niepowtarzalny?

Co zrobić by Twój sylwester był niepowtarzalny?

Niecodzienne i nietypowe zwyczaje sylwestrowe

Niecodzienne i nietypowe zwyczaje sylwestrowe

Korzenie sylwestrowego szaleństwa

Korzenie sylwestrowego szaleństwa

Najlepsze przepisy na niskokaloryczne drinki sylwestrowe

Najlepsze przepisy na niskokaloryczne drinki sylwestrowe

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *