Jak szukać kreacji na sylwestra? Krótki poradnik

Jak szukać kreacji na sylwestra? Krótki poradnik

Sylwester coraz bliżej, a Ty wciąż nie masz się w co ubrać? Spokojnie – sytuacja nie jest wcale tak zła, jak myślisz.

Kochanie, nie mam co włożyć na Sylwestra

Przyznajmy szczerze już na początku: z Sylwestrem jest niemal zawsze tak samo. Mimo iż co roku obiecujemy sobie, że w tym roku załatwimy wszystko dużo wcześniej, ostatecznie okazuje się, że zawsze coś zostanie do załatwienia w ostatniej chwili. Najgorsza sytuacja, w szczególności dla kobiet, to ta, kiedy okazuje się, że… nie mamy co na siebie założyć. Niby szafa wypełniona ubraniami po brzegi, ale już po chwili okazuje się, że część rzeczy jest za mała, część za duża, a jeszcze inne wyszły dawno z mody. Co zrobić w takiej sytuacji?  

Baw się modą w Sylwestra

Nie każda sytuacja nadaje się do modowych eksperymentów. Jednak zdecydowanie Sylwester nie należy do tej grupy. I całe szczęście! Sylwester aż prosi się o to, by pobawić się z modą, zaszaleć i poeksperymentować. Ma być wesoło, błyszcząco i efektownie! Sylwester nie wie, co to przesyt – cekiny, brokat i inne świecidełka są jak najbardziej mile widziane. I nigdy nie jest ich za wiele.

Sylwestrowa retro-kreacja

Sylwestrowa noc to również idealny moment na modową wycieczkę w czasie. Fakt, że Twoja sukienka nie jest modna, możesz wykorzystać na swoją korzyść. Świadomie dobierz dodatki w klimacie lat 60. czy 80. i zostań królową balu. Z pewnością nikomu nawet przez myśl nie przejdzie, że Twoja kreacja to nie szczegółowo zaplanowana koncepcja, a spontaniczne działanie. Stylizacje w klimatach vintage cieszą się ogromną popularnością i świadczą o kreatywności osoby, która je nosi.

Sylwestrowa kreacja – zabawa i kreatywność

Nie zawsze to, co modne jest dla każdego dobre. Jeśli w sklepach znajdują się tylko sukienki w kolorze fuksji lub amarantu, a Ty ani nie lubisz ani nie wyglądasz dobrze w tych odcieniach, nie kupuj niczego na siłę. Pamiętaj, że są kolory i fasony ponadczasowe, które opierają się trendom i tymczasowym modom. Tak jest w przypadku klasycznej “małej czarnej”. Czasem nowe życie niekoniecznie super-modnej sukience da oryginalna biżuteria, błyszczący szal lub złote szpilki. Nie bój się – z pewnością uda Ci się znaleźć coś bombowego. Jeśli nie jesteś pewna, zapytaj o opinię przyjaciółkę lub Twojego partnera. No właśnie… skoro już mowa o szpilkach. Bez względu na to jak świetnie w nich wyglądasz, zabierz ze sobą druga parę wygodniejszych butów. Jeśli planujesz tańczyć i bawić się do białego rana, uciskające i obcierające szpilki mogą Ci to skutecznie uniemożliwić. Dlatego, nie pozwól sobie zepsuć tej wyjątkowej nocy i bądź przygotowana na zdjęcie szpilek i włożenie wygodniejszych butów. Inaczej pozostanie Ci tańczenie na boso.

W kreacji sylwestrowej musisz czuć się dobrze i swobodnie – w końcu masz w niej spędzić całą, długą noc. Nawet najmodniejsza sukienka nie zagwarantuje Ci dobrej zabawy, jeżeli będziesz musiała ją co chwila podciągać, naciągać, przekręcać, czy wykonywać inne czynności, by poprawić swój komfort i wygląd.

apartamentypodpilskiem

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *