Sylwester dla singla – dlaczego nie!

Sylwester dla singla – dlaczego nie!

Sylwester to czas szampańskiej zabawy – najmniejszego znaczenia nie ma fakt, że jesteś singlem. Baw się, poznawaj nowych ludzi, wykorzystaj ten czas jak najlepiej – kolejna taka okazja powtórzy się dopiero za 365 dni.

Sylwester to nie jest dobry moment na roztrząsanie faktu, że jesteś samotny/samotna. To przecież idealna okazja do zawarcia nowych znajomości. I nawet, jeżeli poznana osoba nie okaże się Twoją druga połówką na całe życie, to z pewnością zasili grono Twoich znajomych, a kto wie, może nawet przyjaciół. W teorii wszystko brzmi super, ale jak to wygląda w praktyce?

W Sylwestra single nie siedzą w domu

Mimo iż może wydawać się to śmieszne, wiele samotnych osób nie czuje się komfortowo w czasie imprezy sylwestrowej. Owszem, spędzają przecież czas w gronie bliskich znajomych; ludzi, których dobrze znają i lubią. Jednakże, w otoczeniu nawet uwielbianych par samotność doskwiera jeszcze bardziej. Zdarza się, że single po prostu czują się w takiej sytuacji niekomfortowo. Lekarstwem na to nie jest bynajmniej spędzenie Sylwestra na kanapie, oglądając po raz kolejny ulubiony serial. Takiego rozwiązania zdecydowanie nie polecamy. Co w takim razie robić w noc sylwestrową?

Oferty biur podróży dla singli

Coraz więcej biur podróży odpowiada na potrzeby osób samotnych. Organizują one zazwyczaj kilkudniowe wyjazdy sylwestrowe dedykowane właśnie singlom. Czasem są to wyjazdy w rejony polskich gór lub do nadmorskich kurortów, czasem – do najpiękniejszych europejskich stolic. Piękna pogoda, nowe miejsca, zapierające dech w piersiach widoki… wszystko to sprzyja nawiązywaniu znajomości, w tym tych damsko-męskich. I nie musisz bić się z myślami: czy ona jest wolna? Ten facet pewno kogoś ma… Otóż nie, na tego typu wyjeździe masz pewność, że tak jak i Ty nie jest w związku.

Impreza sylwestrowa w klubie dla singli

Również wiele klubów organizuje imprezy sylwestrowe z myślą o singlach i singielkach. Takie spotkanie na parkiecie w czasie dyskoteki może zakończyć się poważnym związkiem. W końcu nie byłby to odosobniony przypadek. Zresztą, taki scenariusz to wymarzony materiał na komedię romantyczną. Ona i on, spotkali się na imprezie Sylwestrowej. Wspólnie powitali Nowy Rok, potem kolejny, kolejny i kolejny.. I żyją długo i szczęśliwie. Do dziś.

Na końcu warto podjąć jeszcze jeden ważny temat. Decydując się na sylwestrową imprezę lub wyjazd dla singli, nie narzucajmy sobie za wszelką cenę celu: muszę kogoś poznać. To przecież i tak dzieje się całkowicie spontanicznie i tego typu planowanie nie ma większego sensu.

 

apartamentypodpilskiem

Related Posts

Co zrobić by Twój sylwester był niepowtarzalny?

Co zrobić by Twój sylwester był niepowtarzalny?

Niecodzienne i nietypowe zwyczaje sylwestrowe

Niecodzienne i nietypowe zwyczaje sylwestrowe

Korzenie sylwestrowego szaleństwa

Korzenie sylwestrowego szaleństwa

Najlepsze przepisy na niskokaloryczne drinki sylwestrowe

Najlepsze przepisy na niskokaloryczne drinki sylwestrowe

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *