Co zrobić by Twój sylwester był niepowtarzalny?

Co zrobić by Twój sylwester był niepowtarzalny?

Sylwester to noc, na która czekamy przez cały rok. Nic więc dziwnego, że chcemy przeżyć go w wyjątkowej i niepowtarzalnej aurze. Jak tego dokonać?

Sylwester – niekończące się możliwości

Tę wyjątkową imprezę możemy spędzić w bardzo różny sposób. Ile ludzi, tyle preferencji co do idealnej nocy sylwestrowej. Jedni wolą domówkę w gronie najbliższych znajomych, inni zorganizowany bal w kilkugwiazdkowym hotelu, jeszcze inni – Sylwestra na rynku rodzinnego miasta. Każda z wymienionych propozycji ma zarówno swoje dobre i złe strony, dlatego tylko i wyłącznie od nas zależy, na co zdecydujemy się w tym roku.

Bal sylwestrowy – zabawa na tysiąc par

Sylwestrowy bal to z pewnością gwarancja wielu atrakcji, zabaw i konkursów, największych hitów tej i poprzednich dekad, a także suto zastawionego stołu. Zdecydowanie najczęściej takie bale organizowane są przez duże hotele i restauracje, jednak osoby, które preferują nieco bardziej intymną atmosferę mogą zarezerwować miejsca w małym pensjonacie lub hoteliku na peryferiach. W czasie sylwestrowego balu możemy zawrzeć nowe znajomości – być może tylko na tę jedną noc, a być może na całe życie. Na taki bal można wybrać się z osobą towarzyszącą lub na przykład wraz z zaprzyjaźnioną parą.

Zalety balu sylwestrowego

Niewątpliwą zaletą tego typu imprez jest fakt, że właściwie o nic nie musimy się martwić. No, może z wyjątkiem sylwestrowej kreacji, fryzury i makijażu. No właśnie… bardzo ważne jest by kreacja była ładna, ale również wygodna i adekwatna do charakteru imprezy i zgodna z wymaganym dress codem. Na części imprez obowiązują eleganckie garnitury i suknie, w innych – stroje z epok, w zgodzie z motywem przewodnim Sylwestra. Poza kwestami naszego wyglądu, wszystko leży po stronie organizatorów zabawy. Sala przyozdobiona, menu ułożone, DJ za konsoletą, a zespół muzyczny na scenie. Taki zespół lub DJ często nie tylko jest odpowiedzialny za muzykę, ale i za dobre samopoczucie gości oraz zachęcanie ich do wspólnej zabawy. Nierzadko zdarza się również, iż gości zabawia specjalnie zatrudniony do tego konferansjer lub wodzirej. Jeżeli chodzi o samo miejsce, możemy wybrać bal organizowany w naszym mieście lub okolicy albo skorzystać z ofert biur podróży, które łączą sylwestrową zabawę ze zwiedzaniem ciekawych miejsce w kraju i za granicą.

Bez względu na to, jak zdecydujemy się spędzić sylwestrową noc, nie zapomnijmy o tym, żeby wcześniej porządnie się wyspać i zabrać ze sobą dobry humor. Wtedy nic nie będzie w stanie zepsuć nam zabawy.

apartamentypodpilskiem

Related Posts

Sylwester dla singla – dlaczego nie!

Sylwester dla singla – dlaczego nie!

Niecodzienne i nietypowe zwyczaje sylwestrowe

Niecodzienne i nietypowe zwyczaje sylwestrowe

Korzenie sylwestrowego szaleństwa

Korzenie sylwestrowego szaleństwa

Najlepsze przepisy na niskokaloryczne drinki sylwestrowe

Najlepsze przepisy na niskokaloryczne drinki sylwestrowe

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *