Dłonie i paznokcie w sylwestrowym wydaniu

Dłonie i paznokcie w sylwestrowym wydaniu

Sylwester to wyjątkowa okazja w roku kiedy każda kobieta może pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa przy wyborze stroju, fryzury czy makijażu. Puszczenie wodzy fantazji wskazane jest także w przypadku sylwestrowych paznokci. Przed imprezą warto jednak zadbać nie tylko o paznokcie, ale i całe dłonie.

 

Na sylwestrowej imprezie świetnie sprawdzą się lakiery matowe oraz metaliczne. Uznaniem stylistów i wizażystów cieszą się również odcienie szarości, grafity, brązy, granaty oraz bardziej oryginalne kolory, tj. butelkowa zieleń. Niebanalne rozwiązania na sylwestrową imprezę stanowią lakiery z domieszką drobinek brokatu. Dzięki takim emalią paznokcie olśniewają wyjątkowym blaskiem, który odbija światło przy każdym ruchu dłoni. Dla osób nie lubiących eksperymentów polecane są kolory nude, czyli takie, które dopasowują się do koloru skóry dając wrażenie prawie niewidocznych.

 

Jak dbać o dłonie, aby zachwycały wyglądem nie tylko przez jedną noc?

Wiele kobiet tylko na wielkie wyjścia przywiązuje uwagę do wyglądu paznokci, a to za mało aby zachwycały nie tylko w sylwestrową noc, ale i przez cały rok. Dłonie, podobnie jak twarz, są naszą wizytówką. Mało tego panowie zwracają szczególną uwagę na kobiece dłonie i na podstawie ich wyglądu dokonują oceny naszego całokształtu. Niestety wystawiane na codzienne działanie promieni słonecznych oraz wysuszone przez środki myjące i detergenty dłonie często wyglądają na starsze niż w rzeczywistości. Z tego względu po każdym myciu rąk warto wcierać w nie krem nawilżający. Dzięki temu skóra będzie nawilżona, wygładzona i mniej podatna na podrażnienia. Dodatkowo przed wyjściem z domu warto aplikować na dłonie krem z filtrem, który uchroni je przed przebarwieniami. Wtedy wszystkie mini dzieła artystyczne na paznokciach będą się prezentowały o wiele efektowniej.

 

Zabiegi poprawiające wygląd dłoni

W celu polepszenia wyglądu dłoni i paznokci warto wybrać się raz w miesiącu do salonu kosmetycznego na maskę lub parafinę. W przypadku gdy dłonie są zniszczone i widać na nich duży ubytek tkanki podskórnej, najlepszym rozwiązaniem będzie zabieg Radiesse. Polega on na wypełnieniu i stymulacji hydroksyapatytem, który już po jednym zabiegu czyni dłonie bardziej gładkie i jędrniejsze, a ponadto pobudza skórę do produkcji włókien kolagenowych. Dodatkowo ma korzystne oddziaływanie na naszych paznokcie. Najbardziej zaawansowaną metodę poprawiania wyglądu dłoni stanowi laser frakcyjny. Zabieg z jego użyciem powoduje skuteczne usuwanie przebarwień oraz wygładzanie i ujednolicenie skóry.

apartamentypodpilskiem

Related Posts

Wydobądź swoje piękno w sylwestrową noc

Wydobądź swoje piękno w sylwestrową noc

Jaką fryzurę wybrać na sylwestra?

Jaką fryzurę wybrać na sylwestra?

Sylwestrowy makijaż krok po kroku

Sylwestrowy makijaż krok po kroku

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *